Nabi Avcı ve yönetimi ile Eskişehir'e hizmete devam

 

Türk Dünyası Kültür Başkentliği süreci ve sonrasında Eskişehir'e birçok kalıcı eser kazandıran ve kazandırmaya devam eden Türk Dünyası Vakfı'nın Genel Kurulu toplandı. Prof.Dr. Nabi Avcı yeniden Mütevelli Heyeti Başkanlığına seçildi, yeni hedefler konuşuldu.

 

Türk Dünyası Kültür Başkentliği süreci ve sonrasında Eskişehir'e birçok kalıcı eser kazandıran ve kazandırmaya devam eden, Türk dünyasına yönelik de uluslararası önemli çalışmalara imza atan Türk Dünyası Vakfı'nın 2022 yılı 8. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısı DSİ 3. Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. 

 

Vakfın Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı olan Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Nabi Avcı yeniden Mütevelli Heyeti Başkanlığına seçilirken, genel kurulda 2022 yılında yapılan çalışmalar değerlendirildi ve hedefler konuşuldu. 

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Nabi Avcı'nın konuşmasıyla devam eden genel kurulda, 2022 yılı faaliyetlerini içeren videoyu izleyen hazirun daha sonra Mütevelli Heyeti ve Denetim Kurulu’nu seçti. Toplantıya AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Emine Nur Günay da katıldı. 

Toplantıda Türk Dünyası Kültür Başkenti olan Eskişehir'e Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi, Dede Korkut Parkı, Türk Dünyası Bilim, Kültür ve Sanat Merkezi gibi birçok kalıcı eseri kazandıran, Türk dünyası öğrencilerine yönelik eğitim alanındaki çalışmalarına da devam eden Türk Dünyası Vakfı'nın Eskişehir, Türkiye ve Türk dünyasına yönelik çalışmalarının devam edeceği vurgulandı. 

 

https://www.medyamidas.com/hayat/nabi-avci-ve-yonetimi-ile-eskisehir-e-hizmete-devam-h30961.html

 

TÜRK DÜNYASI VAKFI GENEL KONGRESİ YAPILDI

 

Türk Dünyası Vakfı 2022 Yılı 8. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı DSİ 3. Bölge Sosyal Tesislerinde yapıldı.

 

TDV Mütevelli Heyeti Başkanı ve Eskişehir Milletvekili Prof Dr Nabi Avcı’ nin katılımı ile gerçekleşen olağan Kongre Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

 

Türk Dünyası Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Nabi Avcı’nın konuşmasıyla devam etti. 2022 yılı faaliyetlerini içeren videoyu izleyen hazirun daha sonra Mütevelli Heyeti ve Denetim Kurulu’nu seçti.

 

TDV Genel Sekreteri Mustafa Fıratli  Genel Kurul üyelerine katılımları için teşekkür etti.

 

https://haberotesi.com.tr/47026-2/