HAKKIMIZDA

Sizin İçin Çalışıyoruz, Gözünüz Arkada Kalmasın!

Yeraltı otoparkı olarak 15.324 m² ‘lik alana yapılmıştır.

Otopark, 24’ü engelli olmak üzere toplam 459 araç kapasitesine sahiptir.

Otopark alanına Taşköprü Caddesi’nden giriş ve çıkış yapılmaktadır.

Aracınızı otopark alanına park ettikten sonra Şehitlik, DSİ, Hava Hastanesi, İl Kütüphanesi, Millet Kıraathanesi ve Stad Caddesi olmak üzere 6 noktadan çıkış imkânı bulunmaktadır. 

Son derece ferah planlanmış otopark, plaka tanıma sistemi ile güvenli ve hızlı hizmetinin yanında geniş alanı ile sürüş ve park etme kolaylığı sağlamaktadır. 

Otoparkımız 24 saat kapalı devre kamera sistemi ile izlenmekte ve kaydedilmekte olup PTS (Plaka Tanıma Sistemi) ile çalışmaktadır.

Yağmur, dolu gibi aracınızı etkileyecek hava şartlarına göre korunaklı olan kapalı otoparkımız 7 gün 24 saat, %100 müşteri memnuniyetini benimseyen bir anlayış ile hizmet vermektedir.  

Kapalı otoparka giriş yüksekliği 2.05 metre olması sebebiyle Hatcback, Sedan, Station, SUV, Van ve Panelvan araçları giriş yapabilmektedir. Bunların dışında kalan minibüs ve kamyonet tipi araçların girişi yasaktır.

LPG’li araçların kapalı alan otoparklara giriş-çıkışları yasak olduğundan kapalı otoparkımıza LPG’li araç kabul edilmemektedir.

Eskişehir ilçelerimizin tanıtımı, bilinirliği ve kültürünü yaşatmak adına Türk Dünyası Millet Bahçesi kapalı otopark alanındaki koridorların her birine Eskişehir ilçelerinin isimleri verilmiştir.

Kapalı otoparkımız şehir merkezinde olup konumu itibariyle Eskişehir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü, DSİ 3. Bölge Müdürlüğü, Reşadiye Cami, Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi, Hamamyolu, Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi, Şair Fuzuli Caddesi, Köprübaşı Caddesi, Öğretmenler Caddesi, Adalar’a yürüme mesafesindedir.

Önceliğimiz İyi Hizmet, Müşteri Memnuniyeti ve Güler Yüz!

Tecrübeli ve güleryüzlü kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Rahat, güvenli ve kaliteli hizmeti ekonomik olarak sizlere sunmaktadır.  

 

 

FOTO GALERİ

İLETİŞİM VE ADRES

MİLLET BAHÇESİ KAPALI OTOPARKIFİYAT TABLOSU